Kafa Topu 2

Ücretsiz futbol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 133.5 MB
  • Version 8.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Masomo Limited
Kafa Topu oyunu online oynanabilecek bir oyundur. Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı futbol oynayıp şampiyonluğu le almak istiyorsan bu oyunu hemen indirmelisin.

Şimdi hayalindeki futbolcuyu oluşturabilirsin. Birçok aksesuar ve onlarca karakter seçeneği ile hayalindeki futbolcu için biraz zaman ayırman yeterli. Ayrıca karakterleri ise aksesuarlar ile güçlendirebilir ve diğer oyuncularla kıyasıya rekabet edebilirsin. Oluşturduğun yeni futbolcu ile rakiplerini alt edebilirsin.

Rakiplerine karşı süper güçler sende

Rakiplerini altüst etmek için sana verilmiş 18 ayrı güç var. Kritik maçlarda bu güçlerinden hemen yararlan. Süper güçleri yükselterek daha etkili hale getirebileceğini unutma!

Sosyal medya adresini bağla

Facebook hesabını oyuna bağla ve futbol oynarken sosyalleş.

Arkadaşlarınla bir aradasın

Arkadaşlarınla bir araya gelerek takımını kurabilirsin. Takım arkadaşlarınla harika bir oyun çıkar büyük ödül sizin olsun.

Özellikler: Dünyanın her yerinden bu oyuna katılabilirsin. 18 süper gücünü kullanarak saha stratejini geliştir, oyuncunu geliştir.

Facebook ile arkadaşlarını ekleyebilir, hep birlikte maç yapabilirsiniz. Benzersiz grafikler sayesinde dinamik bir çevrim içi futbol oyunu sizleri bekliyor.

Kafa Topu oyunu online oynanabilecek bir oyundur. Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı futbol oynayıp şampiyonluğu le almak istiyorsan bu oyunu hemen indirmelisin. arkadaşlarını davet edip oynamaya başlayabilirsin.

Kafa Topu 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER